تجلیل نماینده ولیه فقیه یزد از بانوان سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد

تجلیل نماینده ولیه فقیه یزد از بانوان سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد

همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و دهه کرامت، بانوان سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد به همراه جمعی از خادمان آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع) حضرت فاطمه معصومه(س) با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، با آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی دیدار و گفت‌و‌گو کردند.
آیت‌الله ناصری یزدی در این دیدار اظهار داشت: خداوند متعال منزلت و شرافت بسیار زیادی به حضرت فاطمه معصومه(س) داده که همیشه جایگاه ایشان ملجا و پناه مسلمانان و شیعیان باشد.
وی با اشاره به اینکه انسان زمانی که حضرت معصومه(س) را زیارت می‌کند غم و غصه‌اش را فراموش می‌کند تصریح کرد: خداوند متعال لطف و عنایت بسیاری به مردم ایران به واسطه حضور آن حضرت و حضرت امام رضا(ع) کرده و به صورت ویژه برای مردم قم این لطف را ارزانی کرده است.
نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به نام‌گذاری سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) به نام روز دختر گفت: باید برنامه‌های هدایت‌گری و آموزشی‌های مختلف برای عموم دختران در جامعه از سنین کودکی تا جوانی انجام شود و این برنامه‌ها منحصر به عده‌ای خاص نباشد.
در بخشی از این دیدار خادمان آستان که با پرچم گنبد مطهر آن حضرت حاضر بودند، مرثیه خوانی در وصف حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) توسط خادمان انجام شد.