فینال مسابقات فوتسال جام رمضان ویژه تاکسیرانان و رانندگان آژانسها برگزار شد

فینال مسابقات فوتسال جام رمضان ویژه تاکسیرانان و رانندگان آژانسها برگزار شد

درسال 1394 که به سال همدلی و هم زبانی دولت  و ملت مزین گردیده است ، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر یزد در اقدامی نو مسابقات فوتسال جام رمضان ویژه تاکسیرانان و رانندگان آژانس ها  را در ماه مبارک رمضان در شهر دارالعلم یزد برگزار نمود.

این مسابقات که از ابتدای ماه مبارک رمضان در محل سالن 6000 نفری شاهدیه شروع شد   ، ده تیم از رانندگان حمل و نقل عمومی  در قالب  دو گروه با یکدیگر به رقابت پرداختند و از این  دو گروه تیم های  (تاکسی تلفنی جام جم ) ( تاکسی تلفنی یاسین ) ( تاکسی بیسیم 133 )

( تاکسی بیسیم 1830) به مرحله نیمه نهایی  راه یافتند .

در مرحله نیمه نهایی تیمهای جام جم مقابل تاکسی بیسیم 1830  و آژانس یاسین مقابل تاکسی بیسیم 133 قرار گرفتند و تیمهای جام جم و یاسین به فینال راه یافتند.

دربازی رده بندی تیم تاکسی بیسیم 133 مغلوب 1830 شد و به مقام سومی اکتفا کرد. همچنین تیم جام جم در بازی فینال یاسین را مغلوب خود کرد و با نتیجه 5 بر 6 به مقام اول دست یافت و تیم یاسین نیز به مقام دومی رسید.

در مراسم اختتامیه این مسابقات که در تاریخ 31/4/1394   در محل سالن ورزشی شهید صدوقی  ( ره) با حضور فرماندار یزد، مدیرکل امورشهری و ریاست شوراهای استان ، معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری ، معاونت حمل و نقل شهرداری ، معاونت شهر سازی و تنی چند از مسئولین   برگزار شد؛ فرماندار یزد به ایجاد روحیه ورزشکاری در میان ورزشکاران تأکید نمود و از مسئولین خواست تا  اینگونه فعالیت های ورزشی را در بین رانندگان حمل و نقل عمومی مداومت  بخشند.