هشتادو یکمین همایش دوچرخه سواری به میزبانی سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد

هشتادو یکمین همایش دوچرخه سواری به میزبانی سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند، در صبحگاه پنجشنبه ، شانزدهم آذر  96، همایش دوچرخه سواری به میزبانی سازمان مذکور برگزار گردید.

دوچرخه سواران با اجتماع در ایستگاه دوچرخه سواری باغ ملی، با پوشیدن روپوش های آبی رنگ با شعار "آ سمون آبی، رکاب سبز" و "دیار دوچرخه ها جهانی شد"،  مسیر میدان آزادی را به سمت باغ دولت آباد  رکاب زدند.

 "حمید رضا رحیمدل" که خود از فعالان عرصه محیط زیست است، با حضور در جمع دوچرخه سواران و رکاب زدن در بین جمعیت زیاد علاقه مندان به محیط زیست، در پایان مسیر اذعان داشت: امروزه ظروف یکبار مصرف هزینه بسیار بالایی را برای مدیریت شهری به بار آورده و ورود بی رویه ی این  ظروف خسارات و آسیب های جبران ناپذیری را به محیط زیست وارد نموده است.

رحیمدل همچنین با تبریک میلاد باسعادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) ، خاطر نشان کرد در فرهنگ یزدی ها استفاده از سفره پارچه ای برای نگهداری نان، مرسوم بوده است و در راستای فرهنگ سازی این مهم، 300 سفره پارچه ای نان در این همایش  توزیع گردید.

گفتنی است دراین مراسم که با حضور دکتر جمالی نژاد (شهردار یزد )،حمید رضا رحیمدل (رئیس سازمان مدیریت پسماند)، محمد رضا شفیعی (رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر )، و همچنین خانم الهه جورابی ( عضو شورای اسلامی شهر ) سید حسین سید عربی (رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان یزد) به قید قرعه به 20 نفر از دوچرخه سواران  کلاه دوچرخه سواری اهدا گردید.