تفاهم نامه همکاری فی مابین شهرداری و شورای اسلامی شهر یزد با سازمان جهانی تبلیغات (IAA) امضاء شد

تفاهم نامه همکاری فی مابین شهرداری و شورای اسلامی شهر یزد با سازمان جهانی تبلیغات (IAA) امضاء شد

در نشستی با حضور استاندار، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار شهر جهانی یزد و مدیران ارشد سازمان (IAA)، تفاهم نامه همکاری فی مابین شهرداری و شورای اسلامی شهر یزد با سازمان جهانی تبلیغات (IAA) امضاء شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - در نشستی با حضور استاندار، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار شهر جهانی یزد و مدیران ارشد سازمان (IAA) در سالن حمیدیا استانداری یزد برگزار شد، تفاهم نامه همکاری فی مابین شهرداری و شورای اسلامی شهر یزد با سازمان جهانی تبلیغات (IAA) با هدف ارتقاء شاخص های اقتصادی و فرهنگی شهر میراث جهانی یزد امضاء شد.

در حال حاضر بیش از ۸۰ کشور جهان دارای دفاتر فعال و اکثر انجمن ها، اتحادیه ها، فدراسیون ها و سازمان ها و نهادهای بین المللی حوزه ی بازارسازی، بازاریابی، تبلیغات و رسانه در سطوح ملی، منطقه ای، قاره ای و بین المللی عضو این سازمان هستند. امروزه صنایع، تولید کنندگان و متخصصان بازارسازی و تبلیغات تجاری می توانند از طریق این سازمان به دانش فنی و پشتوانه ی تجربیات فوق العاده در مسیرهای استاندارد سازی رفتار با جامعه ی مخاطب دست یابند.

 دفتر نمایندگی سازمان جهانی تبلیغات در جمهوری اسلامی ایران از سال ۲۰۱۴ بر مبنای قوانین موضوعه داخلی و بین المللی تاسیس شده است.

 

گزارش تصویری را از اینجا ببینید

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.