رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد: عمر ناوگان اتوبوس های درونشهری تک رقمی شد

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد: عمر ناوگان اتوبوس های درونشهری تک رقمی شد

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد از خریداری تعداد ۱۲ دستگاه اتوبوس اسکانیا با استاندارد "یورو ۴" و با اعتباری بالغ بر 297 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد – محمد رضا شفیعی از کاهش متوسط عمر ناوگان حمل و نقل عمومی شهر یزد خبر داد و گفت: در راستای تکریم شهروندان و تشویق به استفاده بیشتر از ناوگان حمل و نقل عمومی، ناوگان اتوبوس شهر یزد نونوار گردیده و کلیه اتوبوس های شهر یزد به سیستم سرمایشی مجهز شدند.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد افزود: با جایگزینی تعداد ۵۰ دستگاه اتوبوس های بنز ۴۵۷ مدل بالا و کولردار بجای اتوبوس های ۳۵۵ قدیمی و فاقد کولر، متوسط عمر ناوگان اتوبوس شهر یزد در بخش خصوصی از ۱۸ سال به ۱۲ سال و نیز با ورود ۱۲ دستگاه اتوبوس اسکانیا به ناوگان، متوسط عمر ناوگان اتوبوس های سازمانی تک رقمی شده و به زیر ۹.۳ سال رسید.

وی اظهار کرد: با موافقت شورای اسلامی شهر و دستور شهردار یزد، تعداد ۱۲ دستگاه اتوبوس اسکانیا با استاندارد "یورو ۴" خریداری شده و به امید خدا از اواسط همین ماه جهت استفاده شهروندان شهر میراث جهانی وارد ناوگان حمل و نقل عمومی خواهد شد.

شفیعی اضافه نمود: در بحث نوسازی ناوگان تاکسیرانی نیز پیش بینی ها و برنامه هایی را در پیش رو داریم که پس از طی مراحل لازم و تصمیم گیری نهایی به استحضار مردم شریف یزد قرار خواهد گرفت.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.