• سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

نشست روند فعالیت ناوگان تاکسی گردشگری

نشست روند فعالیت ناوگان تاکسی گردشگری

در نشست رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، روند فعالیت ناوگان تاکسی گردشگری یزد بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد، در نشستی که با حضور محمد رضا شفیعی رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر و سید مصطفی فاطمی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دفتر مجموعه تاکسی گردشگری شهر یزد برگزار شد اعضاء به روند فعالیت ناوگان تاکسی گردشگری در شهر جهانی یزد پرداختند.

 رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر در ابتدای این جلسه ضمن ابراز خرسندی از آغاز و ادامه فعالیت مجموعه تاکسی گردشگری شهر از سال 1394 تاکنون گفت: با عنایت به جهانی شدن شهر یزد، توجه ویژه ای به بحث تاکسی گردشگری و نیز نقل و انتقال گردشگران خارجی در دستور کار این سازمان قرار دارد.

 سید مصطفی فاطمی نیا مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز گزارشی از فعالیت های انجام شده در خصوص افزایش سطح دانش، آگاهی و مهارت رانندگان تاکسی های گردشگری شامل برگزاری دوره های آموزشی فشرده شهرشناسی، روانشناسی و مدیریت رفتار، بهداشت فردی و محیطی، آموزش کمک های اولیه و آتش نشانی، آداب معاشرت و اخلاق حرفه ای، آشنایی با مکان های دیدنی و تاریخی یزد برای این رانندگان ارائه نمود.

 در پایان رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر در معیت مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان نیز از ایستگاه تاکسی گردشگری در خیابان مسجد جامع بازدید نموده و از نزدیک به بررسی مسائل و مشکلات رانندگان تاکسی گردشگری پرداختند.

شایان ذکراست حمایت از رانندگان تاکسی گردشگری در زمینه افزایش نرخ کرایه تاکسی گردشگری، پیگیری وضعیت بیمه رانندگان تاکسی گردشگری، صدور مجوز و کارت تردد برون شهری جهت رانندگان این حوزه، جلوگیری از فعالیت رانندگان بدون مجوز در حوزه گردشگری از جمله خواسته های رانندگان این حوزه بود.

آدرس کوتاه :

شهردار یزد عنوان کرد: شهرداری در حوزه خدمات شهری نقش مؤثر و ارتباط نزدیکی با اجرای سیاست های مرتبط با فرهنگ عمومی دارد

شهردار یزد در اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با تاکید بر نقش مؤثر شهرداری در ارتقاء فرهنگ عمومی مردم، آمادگی شهرداری یزد را در اجرای سیاست های...

۱۳۹۸/۰۴/۳ 173 بازدید